Wise Office Business Club Łódź. Inteligentne Biuro Wirtualne. Centrum Rozwoju Biznesu. Rejestracja Firmy Łódź.

O nas

Zostań członkiem Wise Office Business Club Łódź - i już nigdy nie będziesz w biznesie sam.

Połączone siły działu prawnego, podatków, księgowości oraz human resources pozwalają na wspólne osiąganie nawet najbardziej ambitnych celów biznesowych, ofiarowując naszym Klientom spokój oraz bezcenne bezpieczeństwo w biznesie.

Nasza społeczność to grono osób ambitnych oraz przedsiębiorczych, łączących siły w ciągłym dążeniu do osobistego oraz biznesowego rozwoju.

Sala konferencyjna

Sed id cursus cras viverra vivamus in orci. Neque vitae, tellus lacus aliquet amet id. Sed vitae pharetra posuere fermentum in diam volutpat. Sem velit tellus, eget senectus netus. Et bibendum lacus, in molestie bibendum nisl.

Play Video
0 +
Room Available
0 +
Devices Setup
0 +
Reading Resources
0
Hours Open
works-sect.jpg

Pracuj tam, gdzie lubisz

Oferujemy kompleksowe wsparcie eksperckie – m.in. administracyjne, prawne, kadrowe, księgowe.

Spełniaj się w biznesie, a my zajmiemy się resztą.

Gwarantowany dostęp
do kompleksowej obsługi prawnej

Karta członkowska WISE OFFICE BUSINESS CLUB uprawnia do stałego rabatu 5-20% na wszystkie usługi Kancelarii Prawa Gospodarczego LexPoland Legal Group.

Zobacz pełną ofertę: http://www.lexpoland.pl

Co mówią o nas Członkowie Klubu

Staramy się nieustannie doskonalić i odpowiadać w sposób elastyczny na potrzeby naszych Klubowiczów. Bardzo cenimy Państwa opinie.

Niepowtarzalny klimat - jedyne takie miejsce na mapie Łodzi.
5/5

Uroku i klimatu tego miejsca nie da się znaleźć w żadnym innym biurze coworkingowym w tym mieście. Lokalizacja w ścisłym centrum i dusza tego miejsca to połączenie idealne. Coś zupełnie wyjątkowego w Łodzi.

testimoni5.jpg
Kuba Biernacki
Przedsiębiorca w branży HR
Otrzymałam nawet więcej wsparcia niż oczekiwałam
5/5

Szukając adresu do rejestracji swojej działalności gospodarczej zupełnie nie spodziewałam się, że w tym samym miejscu znajdę również tak kompleksową i przyjazną obsługę dla swojej firmy. Dziękuję Wise!

testimoni8.jpg
Marzena Szymańska
Przedsiębiorca w branży beauty
Kameralne miejsce z twórczą atmosferą do komfortowej pracy
5/5

Lokalizacja w samym centrum Łodzi, wystrój, atmosfera i kameralny charakter panujące w biurze Wise to dla mnie idealne warunki do pracy. Stałe wsparcie działu prawnego to również coś, co zdecydowanie przyciąga i wyróżnia tę ofertę na tle konkurencji.

testimoni3.jpg
Kamil Leszak
Przedsiębiorca w branży IT