Wise Office Business Club Łódź. Inteligentne Biuro Wirtualne. Centrum Rozwoju Biznesu. Rejestracja Firmy Łódź.

Mentor biznesu

Wise Office Business Club Łódź Inteligentne Centrum Obsługi Biznesu

DORADZTWO DLA BIZNESU
Mentoring biznesowy 2.0

 
Drogi Przedsiębiorco,
 
Gdy ludzie z Twojego dotychczasowego otoczenia zawiodą, gdy musisz mierzyć się z ciągłym brakiem zrozumienia, i czujesz, że zostałeś ze swoimi problemami zupełnie sam, nie rezygnuj z realizacji wizji swojej przyszłości. Jeśli będziesz szczerze zainteresowany znalezieniem odpowiedzi, to z pewnością znajdziesz sposób lub osobę, która pomoże Ci ją odnaleźć. 
 

Pamiętaj, aby otaczać się ludźmi ambitnymi, posiadającymi pozytywną energię oraz interesującą Cię wiedzę. Spędzaj jak najwięcej czasu z ludźmi, którzy są w miejscu, w którym Ty sam chciałbyś się znaleźć – inspiruj się oraz doceniaj otrzymane od nich rady.

Podczas sesji motywacyjnych i mentoringowych w Wise Office Business Club Łódź pomożemy określić precyzyjnie Twoje cele, wskażemy Twoje mocne strony, odblokujemy ukryty potencjał i zwrócimy uwagę na obszary, które wymagać będą dalszego rozwoju. Postaramy się wspólnie zmaksymalizować Twoją wydajność przez wydobycie osobistych mocy oraz rozwinięcie wiary w możliwość realizacji Twoich planów i podejmowania nowych wyzwań.

Zdefiniowanie oraz konkretyzacja celów i indywidualnych kryteriów dla Twoich wyzwań, zgodnie z Twoimi wartościami będzie niezbędne do monitorowania postępów w trakcie mentoringowego procesu. Skupimy się więc na teraźniejszości oraz na tym, jaki ma ona wpływ na Twoją przyszłość.

Doświadczony i wykwalifikowany mentor pomoże oddzielić fakty od emocji oraz przekonań, a to stanowi warunek konieczny, aby obiektywnie spojrzeć na Twoje bieżące wyzwania.

Doświadczony mentor biznesowy nie będzie Tobie niczego narzucał, ani również nie poda Ci gotowych odpowiedzi. To Ty jesteś osobą, która wie najlepiej, jakie cele chciałaby osiągnąć, a wykorzystując praktyczne doświadczenie Mentora, będzie o wiele łatwiej wypracować najlepsze dla Ciebie rozwiązania oraz zaprojektować Twoją własną drogę do sukcesu.


Adam Jaskulski


DORADCA BIZNESOWY. MENTOR BIZNESU.


Specjalista ds. zarządzania i rozwoju przedsiębiorczości, spółek prawa handlowego oraz rynku nieruchomości.

Pasjonat wdrażania innowacyjnych rozwiązań dla biznesu. Przedsiębiorca z ponad 10-letnim doświadczeniem. Założyciel oraz mentor wielu firm w Polsce oraz za granicą. Trener w autorskim programie szkoleń biznesowych. Prowadzi zajęcia w j. polskim oraz j. angielskim. Twórca branżowego kanału youtube.

Przedsiębiorco, bądź dojrzały i silny na tyle, aby nie poświęcać swojej uwagi oraz cennego czasu na słuchanie komentarzy ludzi, którzy robią mniej od Ciebie, a ich życie wygląda zupełnie inaczej niż to, którego Ty życzyłbyś sobie. “ A.J.

Wise Office Business Club Łódź Inteligentne Centrum Obsługi Biznesu

DORADZTWO DLA BIZNESU

Mentoring biznesowy 2.0

Play Video

Drogi Przedsiębiorco, zapraszam do kontaktu!